Kontakt

Verksamhetschef

Olga Selin

072-5520340

olga@signalbolaget.se

Produktionschef

Andreas Mandi

073-8090092

andreas.mandi@signalbolaget.se

Resurschef

Hans Lindén

073-8095611

hans.linden@signalbolaget.se

 

 

Resursplanerare

Peter Hedlund

072-5155822

peter.hedlund@signalbolaget.se

Produktionsstöd

Henrik Andersson

073-8094002

henrik@signalbolaget.se

Marknadsansvarig

Tommy Löfwenhamn

073-8091222

tommy@signalbolaget.se

 

 

Leverantörs- och Kundreskontra/Fakturering

Lotta Ström

073-8095663

lotta@signalbolaget.se

Löneadministratör                                

Tina Olsson

073-8090141

tina@signalbolaget.se

 

 

Kontakta oss:

Telefon: 0243-125 65
E-post: info@signalbolaget.se
Adress: Gjutargatan 52, 781 70 Borlänge

Organisationsnummer: 556707-5543

Lediga tjänster - Jobba med oss!

Vi är i behov av fler duktiga tekniker, arbetsledare och projektledare/ projektingenjörer.
Kontakta oss om ni vill veta mer.

Kontakta oss

Tel: 0243-12565
Mail: info@signalbolaget.se